Перейти до основного вмісту

Зоопарк «Sriracha Tiger Zoo» – найбільший в Таїланді тигровий зоопарк!

Є однє дуже цікаве і красиве місце недалеко від Паттайи, поряд з містом Сирача (Sriracha) знаходиться найбільший в Таїланді тигровий зоопарк Sriracha Tiger Zoo. Він славиться своїми бенгальськими тиграми – більше 400-х тигрів бігає по зоопарку, і радують усіх приїжджих. У зоопарку регулярно проходять шоу програми з тиграми і іншими тваринами (слони, крокодили, свині і багато іншого), їх можна погодувати і навіть погладити, починаючи від найменших і закінчуючи 200-т кілограмовою кицькою.

Оскільки я більше любитель котів, моєю метою були тигри, звичайно ж я кинувся шукати клітину з тигром, в якій можна було б його погладити і зробити так званий “селфи” на пам’ять.До речі, тайцы не наколюють тварин снодійним до стану напівмертвого звіра. Я підійшов до однієї російськомовної дівчинки (гід) і вона мені розповіла, що тигрів добре годують і спеціально навчають для роботи з людьми. Звичайно, ця дика тварина і враховуються усі риски, які можуть торкнутися звіра і туриста, тому в їжу звіра додають так зване заспокійливе, воно ніяк не впливає на здоров’я тварин, а лише робить їх спокійними і милими котиками. Так що усі мої припущення про всякі наркотичні речовини відпали сходу і я з радістю погнав обніматися з усіма можливими бенгальськими тиграми в зоопарку ))) Як бачите – живий!  Відчуття звичайно кайфовые, коли мені вдалося доторкнутися до цього монстра і трохи його обійняти, то я себе відчув в порівнянні з ним “Чіхуахуа” – шерсть густа, але дуже м’яка, обійняти повністю мені його не вдалося оскільки він величезний, та і як те ризиковано влаштовувати обнимашки з дикою твариною. )) Та і ще, я ніколи не забуду його могутнє дихання, ух. аж мурашки по шкірі.

Сказати, що я боявся, ні, просто дивлячись на цю потужність ти забуваєш про все, і бажання одне – погладити, він же ось, в метрі від тебе, сидить такий увесь гордий і говорить “давай, підходь, чого дивишся, не буду я тебе жерти”. Хлопці! буде можливість, обов’язково зробіть це, почуття непередавані.

А ось, що стосується маленьких тигрят – на фото все зрозуміло))) – мені хотілося узяти його з собою додому, якраз напередодні моєї поїздки мої друзі говорили що мріють обійняти і погладити тигря, так що ми обов’язково приїдемо сюди, щоб разом і потішитися їм в зоопарку!У зоопарку окрім тигрів є слони, косулі, крокодили, свині, страуси, верблюди і багато інших представників флори і фауни. Я вважаю, що найрадісніша подія для дітей і дорослих – це те, що в зоопарку тварин можна годувати. Ну ось, наприклад слони – купуєш за 40 бат гроно бананів або молоко, і вперед – задоволення ще те, слон своїм хоботом так прикольний засмоктує ці банани, що зупинитися складно – доки тобі не почнуть робити зауваження “досить його годувати, він скоро ходити не зможе від переїдання” Не менш захоплюючий атракціон придумав місцевий житель і з годування тигр. Звичайно, ніхто не дозволить вам годувати тигра теж з долоньки, та ви і самі не ризикнете, але можна прийняти участь в цікавому шоу.

На пагорбі встановлений тир, а в низині пагорба в клітині – живуть тигри. Над ними рухаються ящики (бляшані банки) з м’ясом, які вам необхідно підстрілити. Для цього вам за 100 батт дадуть ствол і десять патронів. Як тільки ящик буде підстрілений, те м’ясо з нього впаде до тигрів. Голодні тварини відразу ж кидаються на нову порцію їжі. Це видовище захоплює навіть тих, хто просто осторонь спостерігає за всім – погодитеся, зручно і годувати котиків не треба, туристи роблять це самі! Ще мені вдалося потрапити на шоу крокодилів.

Ну, сказати, що мене як те вразило шоу я не можу, але після там влаштовують фотосесію з алігаторами і різними їх співвітчизниками. Ось тоді стало цікаво і за 200 бат зі своїм фотиком можна всістися на живого крокодила і зробити пару кадрів, адреналін забезпечений 100 КЛАСССС!!!!!Корисна інформація: Час роботи: щодня з 8: 00 до 18: 00 Як дістатися: Дістатися до зоопарку можна на таксі, своєму транспорті або з екскурсією, розташованій в 40 хвилинах їзди на Північ від Паттайї, недалеко від міста Сірача.

Nong Kham, Si Racha, Chon Buri 20110, ThailandСтоимость відвідування : для дорослих – 450 батів, для дітей – 250. Квитки продають у будівлі  “Ticket Booth” разом з ними видають карту зоопарку з розкладом шоу.Щоб за один візит подивитися усі представлення, рекомендуємо приїжджати в зоопарк до 10: 00. Тоді в 10: 30 ви потрапите на шоу крокодилів, в 11: 00 – тигрів і в 11: 40 – слонів. Забіги хрюш проводяться щопівгодини впродовж усього дня. Приміщення, в яких проходять шоу, знаходяться поруч один з одним.

Атракціони:

  • Фотографії з тигрятами і великим тигром.
  • Годування тигрят молоком.
  • Годування тигрів куркою підвішеною на вудку.
  • Годування крокодилів куркою підвішеною на вудку.
  • Стрільба по мішенях з яких випадає м’ясо для тигрів.
  • Катання і фотографії на слонах.
  • Фотографія верхи на великому крокодилові.
  • Корольова скорпіонів.
  • Годування кольорових коропів які з соски.
  • Свиноматка з тигрятами і тигриця з поросятами.

Щоб обійти увесь Sriracha Tiger Zoo знадобиться близько трьох-чотирьох годин. У особливому захваті будуть діти, адже вони зможуть погодувати тварин з рук: тут це дозволяється. Крім того, в зоопарку можна сфотографуватися майже з усіма птахами і звірами. Коштує ця послуга 150 батів.

РЕКОМЕНДУЮ! #journeytime