Перейти до основного вмісту

Як купити тур

Туристи з різних куточків країни вже оцінили, наскільки це зручно: обрати путівку і оформити тур онлайн, без зайвого клопоту. Ми зробимо все, щоб у вас залишилися тільки найкращі спогади від відпочинку.

Якщо вам сподобався один з турів, натискайте кнопку «Забронювати» і слідуйте підказкам на сайті. Якщо ж ви ще не змогли визначитися, чи шукаєте чогось особливого, зателефонуйте менеджеру або залишайте заявку онлайн. Ми допоможемо підібрати актуальний тур, враховуючи всі ваші побажання по відпочинку.

Як я зможу оплатити тур, який мені сподобався?

У нас є кілька варіантів оплати.

  1. Онлайн-оплата:
    1. банківські карти Visa і Mastercard;
    2. система Приват24;
    3. банківський переказ.
  2. Офлайн-оплата: при відвідуванні нашого офісу (можна розрахуватися готівкою, або картою через термінал).

Як краще сплатити ОНЛАЙН або в офісі?

Ми приймаємо різні форми оплати (банківська карта, готівкою або по терміналу в офісі, на розрахунковий рахунок). Але, якщо мова йде про “Гарячий тур” або дуже вигідній пропозиції, рекомендуємо розраховуватися онлайн, щоб не втратити час. Буває, що, поки клієнт добирається в наш офіс, тур уже викуплений іншими туристами.

В якій валюті ви приймаєте оплату?

Тільки в національній валюті, так як цього вимагає законодавство України. Для зручності на сайті JourneyTime вказується вартість в гривнях, в перекладі з курсу туроператора. Кожен туроператор встановлює самостійно курси валют, ви можете перевірити їх на офіційному ресурсі.

Як з нами зв’язатися?

Email:
info@journeytime.com.ua

Телефони:
+380 (44) 331-59-01
+380 (94) 831-59-01
+380 (67) 831-59-00

Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00 – 19:00
Сб: 10:00 – 16:00
Нд: Вихідний

Адреса:
м. Київ,
вул. Тарасівська, 4, оф. 1,
(5 хв. Від ст. метро пл. Льва Толстого / Університет)