Перейти до основного вмісту

Про компанію

Наш більш ніж 10-ти річний досвід роботи в даній сфері доказ нашого професіоналізму

Місія JT – відчувати задоволення від організації відпочинку на підставі власного досвіду і підтримки надійних і лояльних партнерів у всіх точках планети. Ми хочемо щоб нашим туристам було цікаво і спокійно. Наш більш ніж 10-ти річний досвід роботи в даній сфері доказ нашого професіоналізму.

Хто ми такі?

З нами завжди цікаво. З нами подорожі наших клієнтів в безпеці. Більше ніж 10-річний досвід у сфері туризму є підтвердженням нашого професіоналізму.

Кращі ціни — наше правило

Ціна на сайті завжди відповідає ціні оператора. Крім того, ми аналізуємо тисячі турів, щоб запропонувати Вам найкращі пропозиції.

Всі тури на одному сайті

Система пошуку турів, дозволяє отримувати найвигідніші пропозиції відґ туроператорів України і бронювати їх на сайті без візиту в турагентство.

Надійно і прозоро

Система пошуку турів дозволяє отримувати найвигідніші пропозиції від операторів України і бронювати їх на сайті без візиту в туристичну агенцію. Ми працюємо офіційно згідно законодавства України. Компанія зареєстрована в м. Києві, наші платежі обробляються через АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ми дбаємо про нерозголошення персональних даних, які ми отримуємо в процесі діяльності.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном:
+380 (44) 331-59-01

Наша команда

Євгеній Усов

Євгеній Усов

Туреччина, Єгипет, Болгарія, Індонезія, Філіппіни, Гонконг, Сингапур, Таїланд, Греція, Іспанія, Португалія, Мальдіви, Чехія, Автрія, Німеччина, Угорщина, Франція, Італія, Словаччина, Польща, Нідерланди, Індія, ОАЕ, Хорватія, Чорногорія
Олексій Мельник

Олексій Мельник

Туреччина, Єгипет, Іспанія, Марокко, Польща, Словаччина, Австрія, Португалія, Франція, Нідерланди, Кіпр, Грузія
Ірина Бавріна

Ірина Бавріна

Туреччина, Єгипет, Італия, Польща, Угоршина, Китай, В'єтнам, Шрі-Ланка, Індия (ГОА), ОАЕ, Ізраїль, Сан-Маріно, Ватікан, Грузія