Перейти до основного вмісту

Подорожі Чорногорією (Частина 1)

Це перша публікація в серії “Подорожі Чорногорією”. Для інших публікацій натисніть тут:

І так, сьогодні я напишу трохи про свою недавню поїздку в Чорногорію. На жаль, вона була не така довга, як хотілося, але пару днів мені вистачило, щоб закохатися в цю країну і поставити мету – повернутися сюди з розпланованими маршрутами і побачити максимум!1-й деньЧорногорія – УХ. навіть не знаю з чого почати!!!!

Все розпочалося з Аеропорту “Тиват”-никаких черг на паспортному контролі, все швидко і злагоджено. Не встигли пройти контроль, а багаж вже чекав мене на стрічці. На виході я зустрівся з трансферменом і ми рвонули у бік Будвы, селище Бечичи.Дорога з аеропорту зайняла хвилин 20, і ось я у Бечичи. Спочатку повинні були жити у Будві, але добре, що програма помінялася і мене заселили у Бечичи (готель Montenegro4*).

Суперская 4-ка зі своїм пляжем і відмінним харчуванням. Навіть у Туреччині п’ятизіркові готелі не можуть собі дозволити такого різновиду м’яса і риби, не кажучи вже про гарніри і фрукти в ресторані. Так що при виборі готелю в Чорногорії можу сміливо рекомендувати цей готель як тверда 4-ка на березі моря з хорошою інфраструктурою і відмінним сервісом.

Будва, однозначно дуже красиве старовинне місто, але із за постійної метушні і натовпів людей я вважав за краще б жити у Бечичи. А в крихітному містечку досить спокійно і усе необхідне було під боком. Поруч був супермаркет, кафешки, і дуже красива і чиста бухта з відмінним пляжем і зручним заходом в морі. Тим більше до Будви йти хвилин 10 через тунель, ну або за 5 євро на таксі. хоча, не бачу сенсу. оскільки дорога в місто дуже мальовнича і цікава.

Як правило, на початку червня в Чорногорії досить холодно, але мені походу нереально повезло, оскільки температура повітря була 35 і температура води 21-23 С. Так що перше, що я зробив це розвалився на пляжі і почав займатися суперским справою – гріти пузо, купатися в морі і знайомитися з групою.