Перейти до основного вмісту

Незабутні враження в готелі «Rixos Premium Tekirova»

Готель Ріксос Преміум Текірова

Хочемо сказати декілька слів про готель Rixos Premium Tekirova

Він заслуговує на особливу увагу, оскільки дійсно його можна вважати одним з тих місць, куди хочеться повернутися!

Відчувається, що в готелі є душа, свій особливий шарм, і побувавши тут одного разу, ви кожного разу зможете розглядати його для кожного літнього відпочинку в курортному селищі Текирова. Готель притягує вражаючим панорамним видом на гору Тахтали, кристально чистим морем, ароматним повітрям соснового парку і винятковим сервісом.

View-Rixos-Premium-Hotel-Tekirova

Готель має в розпорядженні величезний вибір спортивних активностей, дивовижною анімацією і прекрасним аквапарком в якому є гірки навіть для найвибагливійших гостей.

Горки Premium-Hotel-Tekirova

Не можемо промовчати про харчування, оскільки асортимент страв щонайширший – безліч фруктів, овочів, різноманітні рибні, м’ясні продукти і морські делікатеси, а для любителів солодкого так взагалі “казка”.

Окрема історія – це алкоголь. Скажу одно – тут його багато, найрізноманітнішого, від витриманої класики до коктейлів з красивим поданням.

Пляж Rixos-Premium-Hotel-Tekirova

Особисто я рекомендував би цей готель як парам які можуть усамітнитися на розішних віллах, що окремо стоять, так і для сімейного відпочинку з дітьми, тому що тут знайдеться зайняття для дітей будь-якого віку і інтересів.

Life is a Journey, найкращі пропозиції готелю Rixos Premium Tekirova на будь-які дати, натисніть на посиланняjourneytime.com.ua