Перейти до основного вмісту

Гарячі тури

✈Якщо ви на валізах і час мандрівки вільний - це ваш розділ!✈

Потрібна допомога з вибором курорту?

Вкажіть свій телефон і ми знайдемо тур за вашими критеріями!

Найвигідніші гарячі тури та путівки 2021

Всупереч чуткам, гарячий тур нічим, крім ціни, не відрізняється за якістю відпочинку від поїздки за повну вартість, просто через близькість дат вильоту купити таку путівку можна значно дешевше. Туристи з України віддають перевагу гарячим пропозиціям на путівки в Єгипет, Туреччину, Емірати і Кіпр, акційні тури до екзотичних країн Мальдіви і Сейшели зустрічаються рідше.

Ми з радістю готові поділитися цінними знаннями зі своїми клієнтами, і порадимо тільки перевірені часом готелі в наймальовничіших локаціях нашої прекрасної Землі. Користуючись послугами JourneyTime, ви отримаєте найяскравіші враження від гарячої путівки.

З нами, ви забудете про стереотипі, що гарячі путівки це не тільки низькі ціни, але і низький рівень сервісу. Насправді, відпочивати за кордоном можна за досить невеликі гроші, без будь-якої шкоди для комфорту і здоров’я.

Як купити гарячу путівку

Ми вже відібрали за вас найактуальніші гарячі путівки від всіх найвідоміших туроператорів і представили їх на сайті. Вам варто лише переглянути тури, користуючись нашим зручним фільтром для більш швидкого пошуку, і відправити заявку. Ми оперативно зреагуємо на ваш відгук і ви зможете швидко купити путівку зі значною знижкою.

Ми продаємо тільки кращі гарячі тури з Києва та інших міст, і десятки тисяч щасливих клієнтів – найяскравіше тому підтвердження.