Перейти до основного вмісту

Раннє бронювання

Це дійсно вигідно, адже готелі вже бачать вас в якості гостей, а ви отримуєте гарантовану знижку (до 40%) на бажані дати 🏝

Допомогти з раннім бронюванням туру?

Залиште свій телефон, наші експерти готові запропонувати вигідні варіанти відпочинку на літо 2020.

Що таке раннє бронювання турів

Акція раннього бронювання турів, в цивілізованому її вигляді, являє собою певний компроміс, коли власники готелів, авіакомпаній і туроператорів, намагаються знизити невизначеність на майбутній сезон і знижують норму прибутковості, а туристи, які кредитують дану акцію, відповідно отримують перевагу зниження вартості, крім того вони в першу чергу можуть вибрати готелі і типи номерів, таким чином вони теж знижують свою невизначеність.

Ціни на раннє бронювання дуже вигідно відрізняються від сезонних. Знижки до 20-30% за проживання дають безпосередньо самі готелі. Також діють додаткові Акції туроператорів, що дозволяють значно знизити вартість турів – наприклад, додаткова знижка 10%. На даний момент раннє бронювання тільки починається, перший етап акції гарантує найвигідніші ціни. Вигоду і зручність бронювання турів заздалегідь вже встигли оцінити тисячі туристів.

Переваги раннього бронювання для туристів

  1. Економія на купівлі туру. Ви можете зберегти власні кошти, при цьому не економивши на якості обслуговування. Раннє бронювання є вигідним не лише для туристів, але й для власників готелей. Власники надають знижки до 50% на відпочинок, адже таке бронювання є своєрідною гарантією щодо завантаженості готелів.
  2. Готель на будь-який смак. Якщо ви згадали про купівлю туру перед самою відпусткою, то вам прийдеться бронювати ті готелі, що запропонують гарячі тури. Раннє бронювання дає Вам можливість обрати омріяний готель і не переживати, що там не буде вільних номерів.
  3. Гарантований авіапереліт. В сезон є імовірність великого завантаження рейсів, тому є ризик, що на Ваші дати просто не буде місця в літаку і всі плани прийдеться зрушувати. При ранньому бронюванні ви забезпечуєте себе сидінням, а також можете обрати, де саме воно буде знаходитися.
  4. Оплата частинами. Хочете відпочити, але у вас немає всієї необхідної суми? При ранньому бронюванні це не є проблемою. Ви можете заплатити частину коштів безпосередньо у день бронювання, а решту доплатити впродовж визначеного терміну.
  5. Коливання цін. Зазвичай в сезон відпочинку ціни різко збільшуються, а раннє бронювання гарантує вам якісний відпочинок за хорошою ціною.

Що краще: раннє бронювання турів або гарячі тури?

При ранньому бронюванні можна вибрати напрямок відпочинку в 2020 році і варіант розміщення по вашим перевагам і побажанням, при покупці гарячих турів можливостей вибору практично немає. При цьому ціни в обох випадках знаходяться приблизно на одному рівні.

Раннє бронювання турів 2020 року – виберіть свій відпочинок на майбутнє літо і встигніть забронювати кращі готелі за найвигіднішими цінами!