Перейти до основного вмісту

Тури до Китаю

Новий напрямок, справжня єкзотика і різноманітні враження :)

Гарячі тури до Китаю. Економія до -68%

Найбільш поширена знижка на гарячу путівку 20-30%, але чим ближче день вильоту, тим нижче стає її вартість.

Популярні курорти та міста

о.Хайнань

Острів південніше моря - так перекладається на українську мову слово «Хайнань» - великий тропічний острів, розташований на самому півдні Китаю. Знаходиться на одній широті з Гаваями, острів має такий же благородний клімат, тому його називають «Східними Гаваями». Навіть в розпал зими тут можна ніжитися під яскравим сонцем, купатися, займатися дайвінгом і серфінгом, плавати на яхті.
На острові немає промислових підприємств, тому це одне з найбільш екологічно чистих місць на Землі. Найвища тривалість життя в Китаї зафіксована саме тут.
Прогулюючись по казковим китайським садам, дивлячись на пагоди і людей, ви відпочинете від вічного поспіху і подивіться на свою справу по іншому. Подорож в Китаї - це одночасно подорож в минуле і майбутнє: дотик до найдавнішої цивілізації і футуристичні хмарочоси сучасних китайських міст.
Відоме до недавнього часу лише трохи, назва острова Хайнань, скоро увійде в звичний лексикон, подібно Мальдіви або Балі. Острів Хайнань збираються перетворити в кращий міжнародний курорт, і ось, методом «Великого Скачка» на тропічному острові створено кокосово - курортний рай.

Бухта Санья Бей

Бухта Санья Бей - 11 км райського пляжу з неймовірним видом на о. Фенікс. Пісок в цій бухті досить щільний, що дозволяє будувати загадкові замки з піску. Через щільність вода біля берега трохи каламутна, але чиста, має насичений синій колір. Особливістю цієї бухти є те, що всі готелі розташовані через дорогу від пляжної лінії. Але це не вносить незручностей, так як дорога не широка і має достатньо місць для переходу. В цій бухті життя плине спокійно, немає широко розвиненої інфраструктури за межами готелів. Можуть виникати труднощі у спілкуванні російською мовою серед місцевого населення в кафе і барах, на відміну від сусідньої бухти Дадунхай. Міський транспорт, який ходить уздовж бухти без проблем доставить вас в центр міста, де кипить життя. Якщо ви бажаєте спокійного відпочинку поодаль від галасу – вам сюди.

м.Санья, бухта Дадунхай

Пляжна лінія протяжністю близько 3 км по боках обмежена двома горами: Лухуейтоу і Туйцзивей, що в перекладі означає «обернувшийся олень» та «Хвіст зайця». Узбережжя покрито дрібним золотистим піском з домішкою черепашнику. Вода чиста, але через піщану суспензії здається мутнуватої. Вхід в море пологий, глибина наростає поступово. На дні немає каменів, ям і коралів. Після шторму можуть з'являтися водорості. На мілководді безпечно купатися дітям і людям, які не вміють плавати. У фазу припливу ширина берегової смуги становить 20-30 м, в відлив кромка прибою відступає на кілька десятків метрів.

Потрібна допомога з вибором курорту?

Вкажіть свій телефон і ми знайдемо тур за вашими критеріями!

ПРИЧИНИ ПОЇХАТИ 

Оздоровлення. Мальовничий комплекс гарячих джерел «Наньтянь» має в своєму розпорядженні 30 басейнів з водою різної температури і різним хімічним складом. Тут проводиться профілактика і лікування проблем з нервовою системою і остеохондрозу. 

Дайвінг. Південно-Китайське море здивує надзвичайно багатим підводним світом, пишністю коралів, рифів незвичних форм, різноманітністю морських істот. Професійні інструктори допоможуть покращити навички підводного плавання, і ви отримаєте масу задоволення і незабутніх вражень.

Національний парк «Джунглі Цзяньфенлінь». Найбільший екологічний заповідник в Китаї. На території парку мешкає близько 4300 представників тваринного світу, включаючи 215 видів птахів і 449 видів метеликів. Стародавні тропічні ліси, мальовничі водоспади, найчистіші озера та гори викликають особливе захоплення у туристів.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ…Щорічно 150 тисяч іноземних туристів купують тури на острів Хайнань.

Острів Хайнань вважається островом довгожителів. При населенні 8 мільйонів чоловік, 2 тисячі осіб перетнули столітній рубіж.

Наші контакти

Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Адреса:

м. Київ, вул. Тарасівська, 4, оф. 1,
(5 хв. від ст. метро пл. Льва Толстого / Университет)